Další hry

Advanced Dungeons & Dragons

Těžko přetěžko se shánějí pravidla k této zajímavé hře. Zdá se, že snad ani v české verzi neexistují. A tak mi zde dovolte nabídnout mírně zestručnělý ale hlavně český výpis pravidel (byť je psaný "cesky").

Chcete-li vidět tyto pravidla přímo v počítačové hře, kupte si například hru Baldur's Gate od firmy Black Isle. Tam jsou tato pravidla použita.

Soubor je připraven ve Wordu 97, odkud byl přeuložen do formátu RTF (měl být čitelný všude) a následně byl zazipován. Případně se jej po požádání na můj EMAIL pokusím přeuložit v jiném formátu a poslat.

Stahujte odsud (238 kB ZIP)

Pokud se soubor nestáhne,ale otevře v novém okně, budete si muset uložit odkaz jako soubor (z Microsoft Exploderu, nebo Netscape Navigatoru se klikne pravým tlačítkem a zvolí se správná volba z menu...)

Další věci ke hře jsou na jiné stránce

GURPS

Věci ke hře jsou na jiné stránce kde je i český "Basic Set", zde je jen česká verze Lite pravidel - 72 kB ZIP

Shadowrun

Mám tu částečně upravené deníky postav. Jsou uloženy v Adobe Acrobatu (který umožňuje co nejvěrnější podobu k původním deníkům). Adobe Acrobat si můžete stáhnout zde, za jeho používání se neplatí (Freeware). Deníky jsou připraveny pro oboustranný tisk. Před tiskem doporučuji zkontrolovat zda se deník vejde na vaši tiskárnu, případně rovnou zaškrtněte "Fit in Page". Některé tiskárny bez tohoto nastavení nedotisknou konce stránek

postava / tvar deníku na výšku na šířku
street samuraj 488 kB 333 kB
rigger 313 kB 183 kB
decker 317 kB není
kouzelník 185 kB 317 kB
fyzický adept není 185 kB

 Risus

Vampire the Masquerade

[zpět na DrD stránku]Stránka byla naposledy ručně opravována 15.05.2013 19:53:25 ,
automatická oprava proběhla 15.05.2013 19:53:29

Návštěvníků od 7.srpna 2001


Návštěvnost sleduje též